یعنی چی می شه؟

نتیجه آیلتس اومده.

دیروز ریچارد زنگ زده به آقای همسر که نتیجه اومده و خودتون باید برین بگیرینش. ما هم می خواستیم امروز تو ساعت ناهار بریم سراغش. کوکو سبزیم رو هم پخته بودم که دو تا ساندویچ درست کنم وردارم واسه نهارمون چون وقتی نمی موند برای جایی وایسادن و حتی یه ساندویچ گرفتن. آقای همسر زنگ زد گفت جلسه دارن و امروز نمی تونیم بریم دنبالش. موند برای دوشنبه. بعدش گفت با آرشیتکت پروژه شون هم صحبت کرده و گفته خانومم دنبال کار می گرده و شاگرد اول دانشگامون بوده و اینا... اون هم گفته اتفاقا نیرو می خوایم. بگو بفرسته مدارکش رو تا بهش وقت بدم واسه اینترویو. از اون ور هم توی شرکت خودشون یه کار دیگه برام پیدا شده که بی ربط هم نیست به رشته ام. ولی خب دقیقا طراحی معماری هم نیست. کاش این کارها دو ماه دیگه پیدا شده بود. من که نمی تونم بعد این که با این همه اصرار مامان و خواهری رو کشوندم اینجا بذارمشون تو خونه تنها و برم سر کار. اصلا دلم نمیاد حتی یه لحظه از باهاشون بودن رو از دست بدم.قلب

همین الان یه سرچی کردم دیدم نتیجه رو می شه از طریق اینترنت هم فهمید ولی خب "کاندیدیت نامبر" می خواد. که به سلامتی آقای همسر گمشون کرده. هر لحظه به خودم می گم بابا ۴.۵ که چیزی نیست. حتما میاری... از اون ور می گم خب وقتی یه کلمه هم ننوشتم چه جوری؟

خدا کنه فقط لازم نشه دوباره امتحان بدم. لااقل به خاطر اون گردن دردی که کشیدم.ناراحت

 

بعدا نوشت: آهنگ یه وبلاگی اینقدر قشنگ بود... اینقدر آروم بود... که دلم خواست مث بچگی هام برم وایسم روی گل وسط فرش دستامو باز کنم سرمو بندازم عقب چشامو ببندم بچرخم... ببچرخم... بچرخم...   اینقدر چرخیدم افتادم زمین!

بچگی ها سرگیجه ها اینقدر طولانی نبود فقط.       وای نمیسته!       هنوز داره می چرخه...

/ 30 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مگنولیا

امیدوارم نتیجه هر چی که هست به نفع تو دوست عزیزم باشه.[بغل][ماچ]

ممول

زود بدو بيا بگو نتيجه چي شد ؟[سوال]

پرنیان

ایشالا قبول می شی... من عاشق کوکو سبزیم

شهرزاد

نمیدونم این چه جور قانون طبیعته؟ اگه مامانت اینا نمی اومدن واست کار پیدا نمیشد. اگه کارت قطعی شد برو مامان اینها حتما درکت میکنن.

کتایون

انشالله که قبولی[گل] کاش لینک وبلاگ را گذاشته بودی

ماه بانو

http://mehrmahbanoonevesht.persianblog.ir/ اینم بلاگ جدید

کتایون

به خدا کامنت گذاشته بودم [گریه] شازده.... حالا منو سانسور می کنی [قهر] امممممممیدوارم ( اسمایلی یک زن که چادرش رو بسته دور کمرش و سرش رو به آسمونه و مشت می کوبه تخت سینه اش می خوام ) که آیلتس هفت بگیری و ما رو از این پست های آیلتسی خلاص کنی. خانومی تو کار رو بررسی کن شاید شراط خوبی پیش اومد و هم به مامانی و خواهری رسیدی هم به کار. شاید اصلا بگن از دو ماه دیگه شروع کن. در هر حال ما حاضریم چندین پست برای فراهم شدن شرایط توپ کاری دست به دعا بردارم[رویا]

دیناخانومی

سلام نه بابا حتما میاری دیگه! 4.5 که چیزی نیست برای شما!!!!! ای بابا! دنیاست دیگه حالا اگه مامان و خواهرت تا 4 سال دیگه نمی آمدند کار هم برات پیدا نمی شد!