زبان می خوانیم

- شازده خانوم فردا شب مهمونی دعوته. شازده خانوم و آقای همسرش بعد از یک سال دوری گزیدن از جماعت ایرانی دارن خیلی نرم و مخملی! به برخی هموطنان گرام که تازه کلی گزینش شده اند و از هزار فیلتر رد شدن نزدیک می شن. باشد که مثل یه چیزی پشیمان نشوند. الهی آمین.

- شازده خانوم و آقای همسرش چهارشنبه امتحان اسپیکینگ آیلتس دارن و شنبه دیگه هم خود امتحانه است. اونوقت اگه شما برای این امتحان درس خوندین اونا هم خوندن! یعنی حتی نمی دونن جریان امتحان چی هست. ولی از امروز قراره که کتاب های آیلتسی که پارسال از ایران براشون فرستادن رو یه تورقی بفرماین تا ببینن دنیا دست کیه.

- شازده خانوم  الان به وزن و سایز ایده آلش رسیده. یعنی همه اون کله پاچه ها و غذاهای چرب و چیلیی رو که تو ایران خورده بود و همه شکلات ها و فست فودهایی که تو مالزی خورده بود و قلمبه قلمبه این ور و اون ورش مونده بود رو الان سوزونده و از این بابت شدیدا به خودش افتخار می کنه. شازده خانوم پارسال یه دونه شلوار دیده بود که به هیچ عنوان اندازه اش نبود و از پاش بالا نمی اومد. اما شازده خانوم که عاشق شلواره شده بود اینقدر پاشو کوبیده بود زمین و گفته بود من این رو می خوام که آقای همسر براش خریده بودش. شلوار نازنینش بعد از یک سال خاک خوردن توی کمد الان اندازه اش شده. شازده خانوم هم عشقی می کنه با شلوارش. هی می پوشدش و قربون این همت و اراده خودش می ره.

- شازده خانوم و آقای همسرش هر شب بعد از شام دو سه قسمت لاست می دیدن و از پریشب که سریالشون تموم شده افسردگی گرفتن. اصلا یادشون نمیاد که وقتی این سریال نبود شب ها چی کار می کردن. شامشون رو که می خورن آروم می شینن یه گوشه و زل می زنن به دیوار روبرو شون و زانوی غم بغل می گیرن که چرا بعد از "فرندز" و "دسپریت هاوس وایوز" و "انتوراژ" و "لاست" هیچ سریال باحال دیگه ای هنوز ساخته نشده.

- نمی دونم این شازده خانوم سرش به جایی خورده یا چه بلایی سرش اومده که به درس خوندن علاقه مند شده! به حق چیز های ندیده و نشنیده!می خواد این یه هفته رو واسه آیلتس بخونه! شما باورتون می شه؟ من نگرانشم.

/ 12 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پریا

1. مهمونی خوش بگذره[قلب] 2. یعنی تو این یه هفته میتونین اون کتابا رو بخونین؟![نگران] ایشالا که ماگزیمم میشین[چشمک] 3. واااااااااای چقده خوش به حالت شده[ماچ] بابا دست خوش به اراده ت! میدونم الان چه حالی داری. منم یه دوره 12 کیلو کم کردم، وای نمیدونی! رو ابرا بودم رسما![نیشخند] البته هنوزم وزنمو تقریبا حفظ کردم[مغرور] فقط یه دو سه کیلویی اضافه شده که اونم در حال سوزیدنه! خیلی بهت تبریک میگم خانومی. واقعا هم که اینجور موفقیتها جای تبریک داره!![زبان] 4. لاست؟ اصولا بیلمیرم[نیشخند] 5. آفرین دخترم درس بخون! فقط برای همین امتحان یا کلا تصمیم داری درستو ادامه بدی؟! اونوقت نی نی چی؟!![ماچ]

استوانه

امیدوارم در آزمون موفق شوید. راستی جمعیت ایرانی در مالزی زیاده؟ در مورد وزن کم کردن هم من این احساس رو تجربه کردم خیلی باحاله هرچند که همیشه دیری نپاییده و باز به صورت استوانه درآمده ام. قربان خدا بروم از این همه ارثیه های مختلف پاقی رو به ما داده. به هر حال هروقت خواستی باز به صورت یک کپه چربی درآی به یاد زحمتهایی بیافت که برای به این حالت رسیدن کشیدی و از خودت خجالت بکش و نخور. در مورد سریال هم فرار از زندان رو ببین فکر کنم بشه prison break خیلی زیبا و حرفه ایه.

جوینده!

خب من که به موفقیت شازده خانوم امیدوارم بسی زیاد! بعله! چون دو حالت هست که احتمال موفقیت زیاده: 1. کاملا و از ریشه بی خیالش باشی! 2. به فکرش باشی و درست و حسابی تلاش کنی! این یه جورایی برام ثابت شده! راستی در راستای اتمام لاست به شما پیشنهاد می گردد به سراغ Prison Break یا 24 یا Heroes رفته و از دیدن آن لذتی اساسی برده و کیف نمایید[شیطان] که دوتای اولی یعنی Prison Break و 24 خیلی قشنگن! یه جورایی شاید از لاست براتون جذاب تر بشن! موفق باشی شازده خانوم![چشمک]

جوینده!

راستی مهمونیم خوش بگذره! و یه تبریک بابت فیتنس دلخواه![پلک]

نقطه ته خط

[لبخند]باریکلا به شازده خانوم ! ما هم افتخار میکنیم به شما[قلب]

صدف

ای بابا مادر حقدر اخبارات خوندنی داشتی و ما نمیدونستیم تو این پستت. ایشالله که با رفت و امد با ایرانی پشیمون نشی. خوب حه رزیمی کرفتی مادر بک ثواب داره منم در حال رزیمم میخوام برسم به 50 حتما حتما الان 54 هستم . سریالاتون هم همشو عشقه.

قیفی

سلام شماها چه جوری لاغر می شین اونوقت؟؟؟!!!کمک !!یکی به منم بگه لطفا[ناراحت]

کتایون

- امیدوارم که پشیمون نشی. البته تو در این زمینه خیلی تجربه داری[چشمک] -من که می دونم تو و همسرت متخصص نگه داشتن ما در نگرانی بابت امتحانات هستین و میایین و می گین پور همه رو زدین[ماچ] - واااااااای خوش به حالت. من دو ماهه زور می زنم که لاغر شم یک گرم هم کم نمی کنم در حالیکه تمام موتادی که گفتی رو رعایت میکنم[چشمک] ولی برات خیلی خوشحالم . بیشتر برای شلواره[ماچ] -حالا بشینین سریال های ایرانی ببینین( کانال های ایران رو می گیرین..؟) ماه رمضون نزدیکه[زبان] فکر کن بعد از فضای لاست پرت شی تو فضای بعد از افطار و سریال های مربوطه. - تا جائیکه من دستگیرم شده شازده همیشه تو کار دانش اندوزی بوده. این مدت هم که ترک کرده تقصیر جی جی ابرامز بوده[نیشخند]

بیدار

سلام. من با از وب دینا خانمی آدرس شما رو دیدم ببخشید که سرزده اومدم. راستش نثر روون و نوشته های جالبت جذبم کرد و البته باز هم بی اجازه لینکت کردم. از بابت دلتنگیات خیلی خوب درکت می کنم امیدوارم به زودی خونوادتو ببنی.

مالزي نشين (مانيا)

الهي... چه شازده خانوم درس خوني! (در گوشي: هنوز هيچ ايرانيِ دور و بر ما، از فيلتر ما رد نشده بعد از يه سال.... خوش به حال شما[چشمک])